Gruppträning bild hemsidanGruppträningschemat HT-18

Måndagar:
06.30 Funktionell träning
08.30 Functional Toning
09.30 LEVA Spinning
10.15 LEVA Styrka
11.00 Mammaträning
12.10 Lunschklass
16.45 Tabata 30 min
17.30 BodyPump
17.45 Activio Spinning
18.00 TRX
18.40 Shake It!
18.45 Spinning 30 min
18.45 Pilates
19.20 Cirkel
19.35 MLR (Mage, lår, rumpa)

Tisdagar:
06.30 Spinning
08.30 Funktionell träning
09.00 LEVA Easyline
09.30 LEVA Dans
10.15 LEVA Tabata
12.10 Spinning 30 min
17.00 Grit Strength
17.45 Spinning
17.45 CxWorx
17.45 TRX
18.25 HIIT
18.45 Yoga (kommer i höst)
18.45 Activio spinning 60 min (kommer i höst)
19.30 BodyPump 45 min

Onsdagar:
06.30 Cirkel 45 min
08.15 Tabata 30 min
09.00 LEVA Spining
09.30 LEVA Easyline
10.00 LEVA Boll
11.00 Mammaträning
12.10 Lunchklass
16.30 HIIT
17.30 Coreboll
17.45 Activio Spinning
18.45 Pilates (start i september)
18.45 Spinning
18.30 BodyPump
19.45 Grit Strength

Torsdagar:
06.30 Spinning
08.30 Spinning
09.00 LEVA Easylien
09.30 LEVA Styrka
12.10 Spinning 30 min
16.45 Tabata
17.40 Grit Strength
17.45 Yoga (kommer i höst)
18.20 BodyPump 30 min
18.45 Spinning
19.00 CxWorx
19.35 Stepintervall

Fredagar:
06.30 Funktionell träning
08.30 Funkltionell träning
09.15 LEAV Easylien
10.00 LEVA Stretch och rörlighet
15.30 HIIT
16.00 Spinning
16.30 BodyPump

Lördagar:
08.30 Spinning
09.30 Rullande schema

Söndagar:
09.30 Spinning 75 min
10.00 BodyPump
16.15 Grit Strength
16.45 Spinning
17.00 HIIT
17.45 Spinning (start i septembet)
17.45 Easyline

För passbeskrivningar se här ->